top of page
מעטפה

בואו נדבר :)

צרו קשר

זמן מענה ממוצע: 1-2 ימי עסקים.

איך אוכל לעזור?

ניתן ליצור קשר גם בווטסאפ 051-230-3961 או במייל itsuvistit@gmail.com
אבל הכי מומלץ - דרך הטופס כאן למעלה :)

 • כמה זמן לוקח תהליך מיתוג לאירוע?
  אורך תהליך המיתוג תלוי במספר משתנים: 1. זמינות המעצבת והלקוח (חגים ומועדים, חופשות, או סתם תקופה עמוסה) 2. היקף חבילת המיתוג (עיצוב הזמנה בלבד? או אולי פריטי מיתוג נוספים?) 3. מהות הבקשה (עיצוב קטלוגי? עיצוב אישי? איור מיוחד?) כמובן שתהליך שמבוסס על עיצוב קטלוגי קיים הוא המהיר ביותר, ואילו לעיצוב חדש (בפרט אם כולל איור אישי) - לוקח מעט יותר זמן להיות מוכן, אך אל דאגה - גם אם אתם רוצים משהו חדש משלכם - התהליך בדרך-כלל לא ארוך. אם מדובר בבחירה מתוך עיצוב קיים, תוך עד כ-3 ימי עסקים מיום התשלום והעברת הפרטים המלאים הנדרשים לעיצוב ההזמנה - כבר תקבלו הדמיה ראשונית לבדיקה. לאחר מכן - זמן התהליך תלוי בתיקונים/בקשות נוספות. להרחבה על התהליך: מוזמנים לבקר בעמוד "איך זה עובד"
 • כמה זמן מראש צריך להתחיל בתהליך המיתוג?
  הדבר החשוב ביותר בתהליך המיתוג הוא כמובן עיצוב ההזמנה, שעליה מתבסס המיתוג. ההזמנה היא אחד מהפריטים היחידים מהמיתוג שחייבים להיות מוכנים ראשונים - כדי לאפשר התראה מראש למוזמנים. שאלו את עצמכם את השאלות הבאות: 1. האם אתם מדפיסים ושולחים את ההזמנות פיזית, או רק מעבירים דרך הווטסאפ? 2. כמה זמן מראש אתם רוצים להפיץ אותן לאורחים? 3. האם יש חגים באופק? 4. האם בית הדפוס קרוב אליכם גיאוגרפית, או שתזדקקו למשלוח? *ההצעה שלי, מהסוף להתחלה: התחילו את תהליך המיתוג כחודשיים+ לפני מועד האירוע. ובהרחבה: חשבו עם עצמכם מתי תרצו שההזמנות יגיעו אל המוזמנים -> קחו מרווח של כ-5 ימי עסקים לצורך שליחה בדואר (אם אתם מתכננים לשלוח) -> קחו מרווח של כ-3 ימי עסקים לצורך הדפסה (אם אתם מתכננים להדפיס) -> קחו מרווח של כ-10-14 ימי עסקים לתהליך העיצוב הגרפי (במידה שמדובר בעיצוב אישי ולא מהקטלוג), כולל שינויים -> זה הזמן המומלץ לתחילת עיצוב ההזמנה, אבל תמיד מומלץ להתחיל אפילו לפני. *אין בהצעה זו דבר התחייבות וכמובן שהזמנים משתנים: ניתן לבצע הזמנות גם בזמנים יותר צפופים ולחוצים או לחילופין, ניתן ומומלץ לעשות זאת גם בטווח הרבה יותר מרווח ומאפשר. להרחבה על התהליך: מוזמנים לבקר בעמוד "איך זה עובד"
 • איך מתחילים? ומה קורה אם האירוע שלנו מתקרב ועוד לא הכנו כלום?
  קודם כל - שוטטו במגזין שלנו. בשביל זה הוא קיים! יש בו המון מידע שבו תוכלו להיעזר בתכנון האירוע שלכם. אפשר כמובן גם לקבוע איתי פגישת ייעוץ בכל שלב (הרבה מראש או יותר בסמוך לאירוע) כדי לקבל קצת יותר פוקוס. דבר שני - הזמנה. ההזמנה צריכה להישלח למוזמנים מספיק זמן מראש ולכן מאוד חשוב לעצב אותה בזמן. אם יש צורך במיתוג נוסף וידוע לכם מראש מה אתם צריכים - מה טוב, אבל אם אתם עדיין מתלבטים (מה צריך, מה הגודל המומלץ ומה לכתוב) - הציצו כאן או כתבו לי.
 • ראינו ברשת עיצוב שאהבנו. אפשר לעשות משהו בסגנון?
  השראה היא דבר נהדר וחשוב מאוד בתהליך המיתוג! בגדול- כן, אך כדי לדעת בוודאות אם זה מתאפשר- אצטרך לראות את הרפרנס/ים המדובר/ים. דברו איתי ונבדוק :) עם זאת, חשוב לציין כי לא תבוצע העתקה מדויקת של גרפיקה (מטעמי מוסר וזכויות יוצרים), אלא אם הגרפיקה או האלמנטים שלה/דומים לה זמינים לרכישה ו/או שימוש במאגרים ציבוריים.
 • האם אפשר לעשות שינויים בהזמנה מהקטלוג?
  בגדול - כן, אך זה תלוי בסוג ההזמנה ובסוג השינויים. אם מדובר בשינוי בגזרת המלל בלבד - אין שום בעיה וניתן לבצע כחלק מהרכישה שלכם וללא תוספת תשלום. שינויים בעיצוב או שינויים מסוימים שהם מעט מורכבים - עשויים להיות כרוכים בתוספת תשלום. ספרו לי באיזו הזמנה אתם מעוניינים ומה השינויים שהייתם רוצים לעשות בה, ואוכל לתת לכם את כל הפרטים. למעבר לקטלוג ההזמנות למעבר לגלריית ההזמנות בעיצוב אישי
 • הזמנו מוצר בעיצוב אישי. כמה סקיצות נקבל, ומה קורה אם לא אהבנו את התוצר?
  היות ואני בעלת ניסיון רב בעיצוב לאירועים ותהליך העיצוב עצמו מתחיל רק לאחר שעשינו תיאום ציפיות - קשה שלא לקלוע. לכן, אני מעדיפה לתת לכם סקיצה 1 עם עד 3 סבבי תיקונים*, ובכך לאפשר לכם מחיר אטרקטיבי (היות שבד"כ הסקיצה הראשונה היא גם האחרונה). *סבבי תיקונים = במלל וניסוח, מיקומים, פונטים וכו'. סבבים אלו הם דבר שבשגרה - וזה לגמרי בסדר. במילים אחרות: אני לא כוללת במחיר סקיצה נוספת שמייקרת את מחיר הבסיס ומאריכה את זמן ההמתנה שלכם, כי אני יודעת שפשוט לא מנצלים אותה. חבל על הכסף והזמן של כולנו :)
 • מה נקבל בסוף התהליך?
  במוצרים שמיועדים להדפסה, תקבלו קבצי PDF סופיים וסגורים באיכות טובה (בהתאם לגודל המבוקש) של הפריטים שהזמנתם. הקבצים יהיו מותאמים לדפוס ויישלחו בצירוף הנחיות טכניות. אם הזמנתכם כוללת עיצוב הזמנה לאירוע - תקבלו גרסת הדמיה (לרוב - שני הצדדים על רקע עץ נייטרלי) בקובץ PNG שמתאים לשליחה דרך Whatsapp ("הזמנה דיגיטלית"). לא יישלחו ללקוח קבצים פתוחים לעריכה או וקטוריים ו/או את הגופן או כל אלמנט שנרכש לצורך עיצוב ההזמנה - היות שהרישיון עליהם שייך למעצבת בלבד כחלק מהגנה על הזכויות של יוצרי האלמנטים למיניהם.
 • מה הגדלים הסטנדרטיים לפריטי המיתוג?
  על הגדלים הסטנדרטיים של פריטי המיתוג הפופולריים ביותר תוכלו לקרוא כאן :)
 • האם השירות כולל הדפסה?
  השירות והמחירים לא כוללים הדפסה, אלא קבצי עיצוב בלבד. הקבצים יועברו באיכות טובה ועם הנחיות ברורות לדפוס. הלקוח יבצע את ההדפסה במקום שאותו הוא יבחר באופן עצמאי, ע"פ שיקולי מחיר, מיקום ותנאי עבודה. למה השירות לא כולל הדפסה? 1. על מנת לאפשר ללקוח בחירה בבית הדפוס המשתלם ביותר בהתחשב במקום מגורי הלקוח, כמות הפריטים (לא כל בית דפוס מכבד כל כמות ו/או מתחשב בכמות כשמתמחר עבודה) ושיקולים רלוונטיים נוספים. 2. על מנת לחסוך עלויות משלוח ללקוח. 3. כשמעצב מתווך בין בית דפוס ללקוח, מדובר בעבודה בפני עצמה, ועל כן המעצב לוקח עמלה - ובסופו של דבר הלקוח משלם יותר על פריט שיכול היה לקבל במחיר זול יותר, אם היה פונה בעצמו לבית הדפוס. 4. על מנת שהלקוח יוכל להתרשם מהדפסות ניסיון ומסוגי הנייר השונים שבית הדפוס יכול להציע בזמן שמתאים לו. מחפשים מקומות מומלצים להדפסה? מזמינה אתכם לקרוא על בתי דפוס מומלצים באזורים שונים בארץ.
 • מה עלינו לברר מול בית הדפוס?
  • הצעת מחיר כדי לקבל תמונת מצב מייצגת לגבי עלויות ההדפסה של הפרויקט, מומלץ לבקש הצעות מחיר ממספר בתי דפוס. על-מנת לקבל הצעה כמה שיותר מדויקת, עליכם לציין בבקשתכם: מה אתם רוצים (הזמנה בלבד או פריטי מיתוג נוספים? יש לפרט הכל) גודל מבוקש (לכל פריט בנפרד. מידע על גדלים תוכלו למצוא בכתבה הזו בבלוג שלי) כמה יח' אתם רוצים (מכל פריט בנפרד) סוג הנייר שאתם רוצים (לכל פריט בנפרד. מידע על סוגי נייר תוכלו למצוא בכתבה הזו בבלוג שלי) סוג המוצר שאתם רוצים (לכל פריט בנפרד. לדוגמה: נייר הזמנה? נייר מדבקה? מגנט?) בלחיצה כאן תוכלו להבין איך לנסח הצעת מחיר מסודרת כדי לקבל מחיר מדויק לבקשה שלכם. • זמן אספקה + אופן איסוף תאמו ציפיות מול בית הדפוס באשר לזמני העבודה והאיסוף ולגבי אופן האיסוף. במידה ויש צורך במשלוח - בררו עלויות וזמן משלוח. • אופן סגירת קבצים לדפוס בררו מול בית הדפוס באיזה אופן מהבאים ירצו לקבל את הקבצים: *בגודל נטו המקורי? *בתוספת בליד של ___ מ"מ (יש לברר כמה מ"מ ירצו מכל כיוון)? *בתוספת צלבי חיתוך של ___ מ"מ (יש לברר כמה מ"מ ירצו מכל כיוון)? את המידע הזה יש להעביר למעצבת כדי שתוכל לשלוח קבצים בהתאם. • הדפסת ניסיון לא כל בתי הדפוס מאפשרים הדפסת ניסיון, אבל אם כן - לכו על זה: בקשו הדפסת ניסיון של הגרפיקה על מספר סוגי נייר לפני שתדפיסו את כל הכמות. כך תוכלו לבחון בפועל איך הגרפיקה נראית, לבחור בנייר המתאים ביותר, לעשות הגהה אחרונה, ולבדוק שהכל תקין מבחינת צבעים וגדלים. • גדלים אפשריים לחיתוך עגול - אם רלוונטי אם אתם מעוניינים בחיתוך עגול באחד/יותר מפריטי המיתוג שלכם - עליכם לברר מול בית הדפוס האם יש להם אפשרות לחתוך בגודל הרצוי. כשמדובר בצורה עגולה על בית הדפוס ליצור תבנית מיוחדת של חיתוך ולכן לא תמיד כל הגדלים זמינים.
bottom of page